ΤΟΥΡΝΟΥΑ BEACH VOLLEY ΣΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΠΟΡΟΥΣ

Σούπερ… θέαμα στο Venus beach bar

*Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΦΙΛΕ

Δημοσίευση: 09 Ιουλ 2013 2:36 | Τελευταία ενημέρωση: 23 Σεπ 2015 10:28

Σούπερ θέαμα απόλαυσαν όσοι βρέθηκαν την Παρασκευή και το Σαββατοκύριακο στους Νέους Πόρους στο Venus beach bar, όπου διεξήχθη με επιτυχία το τουρνουά beach volley.
Ο κόσμος παρακολούθησε μεγάλες μάχες πάνω στο φιλέ και τα παιχνίδια κρίθηκαν σε λεπτομέρειες, καθώς οι παίκτες-τριες έδωσαν τον καλυτερό τους εαυτό για να αποζημιώσουν τους φιλάθλους.
Πρωταθλητές στους άντρες αναδείχθηκαν οι Παπαθομόπουλος- Γιαννέλης ενώ τη δεύτερη θέση κατέκτησαν οι Αραμπατζής-Παπαδογούλας
Στις γυναίκες την πρώτη θέση πήραν οι Κοντού-Αναγνωστοπούλου ενώ την δεύτερη οι Σιμόνα-Λελετζή ομάδα της mybet.gr
*Τα γήπεδα όπου διεξήχθησαν οι αγώνες ήταν σε πολύ καλή κατάσταση και οι υπεύθυνοι του τουρνουά εκφράζουν τις ευχαριστίες τους σε όλους εκείνους που συνέβαλαν για να κυλήσουν όλα ευχάριστα και βοήθησαν παράλληλα στο να γίνει το τουρνουά.