Ευρωπαϊκή διάκριση για την Παν. Μαστοροδήμου

Δημοσίευση: 07 Οκτ 2024 12:00

Ασημένιο μετάλλιο κατέκτησε η αθλήτρια του Α.Ο. Τae Kwon Do «Ευ Ζην» Αμπελώνα Μαστοροδήμου Παναγιώτα στο Πανευρωπαϊκό Τουρνουά Albania Open G1 & E2 European Ranking Event, στην κατηγορία Female Cadets -59 kg, που διεξήχθη στα Τίρανα της Αλβανίας.

Πραγματοποιώντας εξαιρετική εμφάνιση, κέρδισε διαδοχικά τρεις αθλήτριες και έχασε στον τελικό στις λεπτομέρειες, παίρνοντας τη 2η θέση του βάθρου.
Μετά το τέλος του αγώνα η πρόεδρος κ. Γκαγκανιάρα Κωνσταντίνα και το Διοικητικό Συμβούλιο του συλλόγου έδωσε συγχαρητήρια στην αθλήτρια και τους προπονητές Μπάμπη Ντόβα και Μιχάλη Λάκη για τις μεγάλες διακρίσεις και τις συνεχόμενες επιτυχίες των αθλητών και αθλητριών του συλλόγου σε πανευρωπαϊκό επίπεδο.